LADU TÜHJAKS: KOGU KAUP -50%

Erakordsed maitseelamused Hispaaniast

Ecoverde OÜ on Eesti kapitalil põhinev jae- ja hulgimüügi ettevõte, mis teeb koostööd Hispaania juhtiva tootmisettevõttega gastronoomiamaastikul. Oma premium toiduainete assortiisse oleme väga suure hoolega valinud vaid  naturaalsed maitseelamused, mis on nopitud Lääne-Hispaaniast. Meie koostööpartneriks on mitmenda põlvkonna pereettevõte Plasenciast, kes ei tee allahindlust tooraine kõrges kvaliteedis ja loodussäästlikus tootmises, mida kinnitavad ISO-sertifikaadid, rahvusvahelised auhinnad ja Michelini tärniga tippkokkade tunnustused.

Esindame ülemaailmselt armastatud kaubamärke: La Chinata ja Finca La Barca

La Chinata naturaalsed suitsupaprikapulbrid & -helbed on gluteenivabad ning ilma kunstlike lõhn- ja maitseaineteta.  Armastatud tippkokkade, Jamie Oliveri ja Gordon Ramsay, poolt.

La Chinata naturaalsed suitsupaprikahelbed on saadaval nii käepärases klaaspurk käsijahvatusega veskis kui ka retrohõngulises metallist täitepurgis. ISO 9001 ja 14001 sertifikaadid.

Finca La Barca suitsupaprikapulbrid on 100% gluteenivabad. Toodete pikantne ja suitsune mekk on ammutatud tammepuu suitsust. Tõeline gurmee-elamus!

Kõrgeima kvaliteediga tooted

La Chinata ja Finca La Barca tooted kannavad ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaate, mis annavad tarbijale garantii, et tootja lähtub heast juhtimistavast, mis taotleb kliendirahul-
olu ning kontrollib ja vähendab (negatiivset) keskkonnamõju oma tegevustes ja toodetes. Tooted on 100% gluteenivabad.
La Chinata ja Finca La Barca tooted kannavad D.O.P Pimentón de La Vera kaitstud päritolunimetuse märgistust. Kaitstud päritolunimetuse (Protected Designation of Origin, PDO) märgis näitab, et toode pärineb kindlast riigist või regioonist ning sellel on kohale iseloomulikest inim- ja keskkonnafak-
toritest tulenevad erilised omadused.
Close Menu
×

Cart