TASUTA postikulu alates ostusummast 35 eurot.

Erakordsed maitseelamused Hispaaniast

Ecoverde OÜ on Eesti kapitalil põhinev jae- ja hulgimüügi ettevõte, mis teeb koostööd Hispaania juhtivate tootmisettevõtetega gastronoomiamaastikul. Oma premium toiduainete assortiisse oleme väga suure hoolega valinud vaid ökoloogilised ja naturaalsed maitseelamused, mis on nopitud Põhja- ja Lääne-Hispaaniast. Meie koostööpartnerid on mitmenda põlvkonna pereettevõtted Alfarost ja Plasenciast, kes ei tee allahindlust tooraine kõrges kvaliteedis ja loodussäästlikus tootmises, mida kinnitavad ISO- ja ökosertifikaadid, rahvusvahelised auhinnad ja Michelini tärniga tippkokkade tunnustused.

Esindame ülemaailmselt armastatud kaubamärke: ISUL, La Chinata ja Finca La Barca

Kuldmedalitega auhinnatud ISUL ökoloogiline ekstra neitsioliiviõli on madala happesusega ja väga maheda maitsega. Sobib kõikide toidude valmistamiseks, sh praadimiseks.

La Chinata naturaalsed suitsupaprikapulbrid & -helbed on gluteenivabad ning ilma kunstlike lõhn- ja maitseaineteta.  Armastatud tippkokkade, Jamie Oliveri ja Gordon Ramsay, poolt.

Finca La Barca suitsu-oliiviõli, salatikastmed ja suitsupaprika-pulbrid on gluteenivabad. Toodete pikantne ja suitsune mekk on ammutatud tammepuu suitsust. Tõeline gurmee-elamus!

Üritused

Kus asub Rõngu?

Tule ja avasta koos meiega 25. mail kell 7-14 Hispaania toidu maailm Tartumaal, Rõngu Kihelkonnapäeva laadal.  Laat toimub Jõhvi-Tartu-Valga maantee ääres, Rõngu turuplatsil. Ecoverde telgist leiate Hispaania pereettevõtete toodangut, mis on 100% naturaalsed ja tervislikud: oliiviõlid, suitsupaprika maitseained jpm.  Kõik vajaliku suvisteks salatiteks, grillmarinaadideks ja hoidistamiseks leiad meie sinisest telgist. Tule degusteerima!

Klientide tagasiside

Meie klientide seas on mitmed Eesti peakokad, sportlased, toitumisnõustajad, kodukokad ja toiduentusiastid.

Ragne Värk

Kokaraamatute autor

“ISUL oliiviõli meeldib kohe ausalt väga-väga. Juba ainuüksi lusikaga mekkides on selle õli maitse nii selge ja puhas, ilma igasuguste segavate maitseteta. Maitselt tummine ja sügav.”

Allar Raja

Olümpiasangar ja sõudja

“Tegin pimetesti kolme erineva õliga ja tõepoolest oli ISUL täitsa hea ja mehele maitsega. Teised olid paljalt võttes kurgule tunda. Sain indu juurde, testida õliga uusi toite ja lisada seda erinevatesse kooslustesse.”

Paula Särekanno

“Oma Maitse” turundusjuht

“ISUL oliiviõli puhul on tegu tõesti hea ja puhta maitsega õliga, mida ei saa tavakaubanduses pakutavaga võrreldagi. Minu jaoks oli üllatav selle vürtsikas alatoon.”

Close Menu
×

Cart