TASUTA postikulu Itella SmartPOST pakiautomaati!

Meist

Referents

Ecoverde OÜ tegevusalaks on premium kvaliteediga Hispaania naturaalsete toiduainete jae- ja hulgimüük. Meie koostööpartneriteks on pereettevõtted Põhja- ja Lääne-Hispaaniast, kes toodavad vaid kõrgeima kvaliteediga toiduaineid: oliive, ekstra neitsioliiviõlisid, suitsupaprika maitseaineid, salatikastmeid.

– Kaubamärgid –
ISUL, La Chinata, Finca La Barca
“ISUL oliiviõli meeldib kohe ausalt väga-väga. Juba ainuüksi lusikaga mekkides on selle õli maitse nii selge ja puhas, ilma igasuguste segavate maitseteta. Maitselt tummine, sügav. Värvus on samuti äärmiselt kutsuv ja isuäratav. Mulle meeldib tohutult süüa jäätist veidikese oliiviõliga.”


– Ragne Värk –
Kokaraamatute autor ja ajakirja “Naiste leht” köögitoimetaja
Ökoloogiline

ISUL ökoloogiline oliiviõli sobib neile, kes eelistavad vaid 100% mahetoodangut ning õli, millel pole intensiivset ja mõrudat kõrvalmaitset. ISUL ekstra neitsioliiviõli on maheda, värske ja puuviljase mekiga ning sobib kõikide toitude valmistamiseks.

Premium kvaliteet

La Chinata suitsupaprika maitseained on premium kvaliteediga ning armastatud mitmete tippkokkade poolt üle maailma. Valikus on kolm erinevat variatsiooni: magus, kibe ja vürtsikas. Kõik tooted on gluteenivabad.

Gurmee-elamus
Finca La Barca ekstra neitsioliiviõli ja salatikastmed on tammepuu suitsuse ja pikantse mekiga, mis teevad igast roast tõelise gurmee-elamuse. Sobivad köögikunstnikule, kes otsib audentseid maitseid ja kellele meeldib katsetada uusi retsepte. 
ISUL

ISUL ökoloogiline ekstra neitsioliiviõli on valmistatud Hispaanias, La Rioja piirkonnas. Õli sisaldab 100% Arbequina maheoliive ja on madala happesusega 0.1. Kõrgeima kvaliteediga oliiviõli omab mahetunnustust ning on igal aastal pälvinud mitmeid auhindu, mis annavad kinnitust oliiviõli suurepärase maitse ja keskkonnasõbraliku tootmise kohta. ISUL oliiviõlil on värske ja puuviljane aroom, milles on tunda värskelt lõigatud rohtu, tomateid, mandleid ja rohelist õuna. Oliiviõli puhas ja kerge maitse ei jää toiduvalmistamisel domineerima, vaid tõstab teisi maitseid esile ning seob maitsebuketid meeldejäävaks tervikuks. Sobib kõikide toitude valmistamiseks, sh praadimiseks (kuni 200 °C).


– Sortiment –
250 ja 500 ml taastäidetavad klaaspudelid
2,5 ja 5 l metallkanistrid
La Chinata

La Chinata suitsupaprika pulbrid ja -helbed kannavad 
Pimentón de la Vera kaitstud päritolunimetuse märgist, mis kinnitab La Chinata kõrget kvaliteeti. Maitseainete valmistamiseks kasvatatakse Ocal, Jaranda, Jariza, Jeromin ja Bola pipraid, mis korjatakse käsitsi oktoobrist novembrini. Peale saagi koristust sorteeritakse piprad käsitsi, et valida välja terved ja parima kvaliteediga viljad, mis kuivatatakse tammepuu suitsus 15 päeva jooksul. Kuivatatud ja suitsutatud piprad jahvatatakse leekivpunaseks pulbriks graniitkivi veskis ning pakendatakse valgus- ja õhukindlatesse pakenditesse.

– Sortiment –
70, 160, 350, 750 g, 4.5 kg pulber metallpurgis
150, 500 g, 1 kg pulber gripkotis
24 g helbed käsijahvatusega veskis
290 g helbed metallpurgis
Finca La Barca

Finca La Barca premium kvaliteediga suitsu-oliiviõli valmib 100% Arbequina oliividest. Pikantse, suitsuse aroomi ja meki annab oliiviõlile tammepuu suits, milles õli laagerdub 15 päeva. Finca La Barca oliiviõli on unikaalne ning iga pudel on eraldi nummerdatud. Pakendid on suletud õhukindla vahaga ning sisaldavad doseerimisotsikut.
Finca La Barca suitsu-oliiviõlist on valminud ka majonees ja küüslauguse mekiga alioli.

– Sortiment –
250 ja 500 ml suitsu-oliiviõli klaaspudelis
500 ml suitsu-oliiviõli kinkekarbis
120 ml alioli suitsu-oliiviõli ja küüslauguga
120 ml majonees suitsu-oliiviõliga

Võta ühendust

– Kontakt –

ECOVERDE OÜ
Registrikood: 14261767
KMKR nr. EE101975429


Juriidiline aadress: Liiva 41, 50303, Tartu, Eesti

Müügijuht: Kristin Kongi
Telefon: +372-5302-3646
Email: kristin@ecoverde.ee
Close Menu
×

Cart