TASUTA postikulu alates ostusummast 35 eurot.

Oliiviõli tootmine

ISUL ökoloogilise ekstra neitsioliiviõli tootja on pereettevõte Almazara Ecológica de La Rioja, mis asutati 1996. aastal vendade Catalánide poolt: Manolo, Jesús ja Vicente. Perekond Cataláni farm asub Hispaanias, La Rioja provintsi idarannikul, Alfaros. See mägine ja vahemerelise kliimaga ala peidab endas biosfääri kaitseala, mida UNESCO tunnustab selle rikkaliku taimestiku ja loomastiku mitmekesisuse tõttu. Nii võib ka vendade Catalánide El Cascajo farmis näha vaid lõputut rohelust, kuna oliivisalu haritakse vaid mahepõllumajanduslikel meetoditel, säilitades oliiviistanduse looduslikku tasakaalu. Almazara Ecológica de La Rioja omab ka isiklikku tootmishoonet, mis asub oliiviistanduse vahetus läheduses. ISUL ökoloogilist oliiviõli eksporditakse mitmetesse suurriikidesse üle maailma: Hiina, Prantsusmaa, Austria, Saksamaa, Belgia  jne.

Almazara Ecológica de La Rioja on üles ehitatud kolmele põhiväärtusele: pakkuda oma klientidele tervislikku ja suurepärase maitsega kõrgkvaliteetset oliiviõli, mis on valmistatud loodussäästlikkuse põhimõtetel.

Tooted

Kaubamärk

Kvaliteet

Almazara Ecológica de La Rioja toodab eranditult vaid ühte sorti monovarieteet oliiviõli, mida valmistatakse Arbequina oliivide mahlast. ISUL ökoloogilise ekstra neitsioliiviõli tootevalikusse kuuluvad 250 ja 500 ml klaaspudelid ning 2,5 ja 5 l metallkanistrid. Igal pakendil on serveerimist lihtsustav doseerimisotsik. Oliiviõli pakendatakse valgus- ja õhukindlalt ning märgistatakse “parim enne” kuupäeva ja partiinumbriga. 

ISUL kaubamärgi nimi pärineb Jésus Cataláni poegade, Isaac ja Saúl, nimetähtedest. ISUL logo kolm sümbolit väljendavad kolme venna ühist koostööd ning neil kujutatavad ikoonid pärinevad Alfaro väikelinna finantsajaloost. 2500 aastat tagasi oli Alfaros (siis Graccuris) käibel vaskraha, millel oli kujutatud Rooma aadliku Sempronius Gracchuse siluetti ja pulli. Kolmas sümbol, oliivipuu, iseloomustab ettevõtte tegevusala.

ISUL oliiviõli kannab La Rioja kaitstud päritolunimetuse märgist, mis on tunnistuseks oliiviõli kõrge kvaliteedi kohta.  Kaitstud päritolunimetuse (Protected Designation of Origin, PDO) märgis näitab, et toode pärineb kindlast riigist või regioonist ning sellel on kohale iseloomulikest inim-ja keskkonnafaktoritest tulenevad erilised omadused. 

Lisaks kannab ISUL oliiviõli ka EL-mahemärki.

Tippkokkade lemmik

ISUL ökoloogiline oliiviõli on tänu oma multifunktsionaalsusele ja erakordsele maitsele võitnud üle maailma mitmete tippkokkade südamed. ISUL oliiviõli eeliseks peetakse selle värsket ja puuviljast mekki, mis ei jää teiste toidainetega kokku segades domineerima, vaid seob maitsebuketid meeldejäävaks tervikuks. Tänaseks on ISUL leidnud oma koha ka mitmes Eesti restoranis ja kohvikus, kus peetakse lugu kvaliteetsest toorainest ja selle ökoloogilisest päritolust.  

Hispaania tippkokk Enaitz Landaburu on ISUL oliiviõli pikaaegne tarbija ning jagab rõõmuga oma turks Biskaia moodi retsepti (lühike ülevaade videos).

Retsepti  LINK

Close Menu
×

Cart