LADU TÜHJAKS: KOGU KAUP -50%

Naturaalne ja gluteenivaba suitsupaprika

Perekond Oliva

Carlos-Oliva

Cecilio Oliva

Javier Oliva

Carlos Oliva

Cecilio on 1975-aastal “La Chinata” ettevõtte asutanud, Florentino Oliva poeg, kellest on tänaseks saanud ettevõtte tegevjuht. Tema suurepärane kaubanduslik nägemus ja kogemused teevad temast “La Chinata” hinge. Rohkem, kui 25 aastat tagasi alustas Cecilio rahvusvahelise ekspordiga.  Praeguseks haldab ta Hispaania turgu.

Javier on Cecilio vanim poeg. Alates sellest, kui ta alustas 2007. aastal pereettevõttes töötamist, haldab ta rahvusvahelist turgu. Tal on väga hea empaatiavõime ning suurepärane oskus murda läbi kättesaamatutest turgudest. Tänu kõrgharidusele infotehnoloogia erialal, on ta ka vastutav IT-juhtimissüsteemi eest.

Carlos on Cecilio noorim poeg, kes on ettevõttes töötanud alates 2009. aastast ning juhib tänaseni ostu- ja kvaliteediosakondi. Carlose majandusteaduse kraad võimaldab tal ka ettevõtte majandustegevust juhtida ning tänu temale kannavad “La Chinata” tooted ISO 9001 ja ISO 14001 kvaliteedisertifikaate.

Ettevõte

Kaubamärk

Kvaliteet

NETASA (Norte Extremeña de Transformados Agrícolas SA) on kolmanda põlvkonna pereettevõte, mis asutati 1975. aastal. Rohkem kui kolm aastakümmet hiljem, püsib see endiselt samadel sammastel, millele see kord ehitati: pakkuda oma klientidele kõrgeima kvaliteediga “La Chinata suitsupaprika maitseaineid.

Nimi “La Chinata” pärineb küla nimest (Malpartida de Plasencia), kus firma asutaja Florentino Oliva sündis. Tänaseks on “La Chinata” suitsupaprika maitseainetel rahvusvaheline prestiiži ja neid eksporditakse rohkem, kui 50-sse riiki üle maailma. Peamiselt on tooted esindatud supermarketites ja gurmeeturgudel.

“La Chinata” toodete puhul saate olla 100% kindlad, et tooraine ja tootmise päritolu on ühest ja samast piirkonnast ning iga etapp läbib range kvaliteedikontrolli. NETASA on võtmeprotsesside ja keskkonnakaitse järgimise tagajana saanud IFSi, ISO 9001: 2008 ja ISO 14001: 2004 kvaliteedisertifikaadid.

Close Menu
×

Cart