TASUTA postikulu alates ostusummast 35 eurot.

Keskkonnasäästlik toomine

La Chinata originaal suitsupaprika maitseainete soetamisel ja kasutamisel saate olla 100% kindlad nende kõrges kvaliteedis, mida kinnitavad saavutatud kvaliteedisertifikaadid ja -märgised. 

ISO 9001

ISO 14001

Kaitstud päritolunimetus

ISO 9001 on levinuim kvaliteedijuhtimissüsteemi standard kogu maailmas. See on osa heast juhtimistavast, mis taotleb kliendirahulolu, tagades organisatsiooni toodete ja teenuste kvaliteeti. Standard sätestab baasnõuded kaasaegsele juhtimissüsteemile. Seetõttu on ISO 9001 standardi nõuete täitmine paljude hankekonkursside ja rahvusvaheliste firmadepuhul koostöö tegemise eelduseks.

ISO 14001 on kõige nõutum keskkonnajuhtimissüsteemi standard. Keskkonnajuhtimissüsteem on osa heast juhtimistavast. Selle eesmärk on organisatsiooni tegevusest, toodetest või teenustesttuleneva (negatiivse) keskkonnamõju kontrollimine ja vähendamine.

Kaitstud päritolunimetuse (Protected Designation of Origin, PDO) märgis näitab, et toode pärineb kindlast riigist või regioonist ning sellel on kohale iseloomulikest inim-ja keskkonnafaktoritest tulenevad erilised omadused. 

La Chinata tooted kannavad D.O.P Pimentón de La Vera kaitstud päritolunimetuse märgistust.

 

 

Close Menu
×

Cart