TASUTA postikulu alates ostusummast 35 eurot.

Müügitingimused

TELLIMUSE VORMISTAMINE

MAKSEVIISID

Teie ostukorv luuakse hetkest, mil olete e-poes klikkinud nupule “Lisa korvi”. 

Ostukorvis olevate toodete kogust saate muuta lahtrist “kogus”. Kontrollige üle ostukorvis olevad tooted ja kogused.

Kui Teile on edastatud sooduskupong, siis sisestage kupongi kood allahindluse saamiseks vastavasse lahtrisse.

Seejärel jätkake tellimuse vormistamisega ja vajutage nupule „Mine maksma”. Järgmisena avaneb Kassa aken. Ka Kassas on võimalik vastava lahtrisse lisada sooduskupongi kood.

Tellimuse saab vormistada kliendikontot registreerimata.

Valige menüüst, millisest Itella SmartPost pakiautomaadist soovitepaki kätte saada. Kõik tellimused toimetatakse kohale vaid Eesti Vabariigi piires.

SmartPost pakiautomaat on “iseteeninduslik postkontor”. Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, kuhu on hea ligipääs, head parkimistingimused ja mis on õhtul kaua avatud. Paki saabumisel automaati saadetakse saaja mobiiltelefonile tekstisõnum uksekoodiga.

Valige Teile sobiv makseviis: pangalink või ettemaksuarve.

Teile kuvatakse veel kord tellimus ning Teie poolt sisestatud vajalikud andmed paki saatmiseks. Palun kontrollige need üle ning kui kõik andmed on õiged, vajutage nupule “Esita tellimus“.

Teid suunatakse makset sooritama.

Tellimus on esitatud. Teile kuvatakse tellimuse andmed, mis saadetakse ühtlasi ka Teie meiliaadressile. Samuti saadetakse Teie e-mailile ka PDF-formaadis arve.

Kui Teie poolt tellitud kaup on laost antud hetkeks lõppenud, teavitame Teid sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

Meie e-poes on võimalik ostude eest turvaliselt tasuda ettemaksu arve alusel või pangalingi kaudu. Vali sobiv makseviis järgmiste võimaluste seast.

Pangalink
LHV

Klikkides LHV pangalingile, suunatakse Teid edasi internetipanga sisse logimise lehele, kus makserekvisiidid on automaatselt täidetud. Enne makse kinnitamist kontrollige veel kord andmete õigsust ja tellitava kauba infot.

Ettemaksu arve

Valides makseviisiks “Ettemaksu arve”, saadetakse tellimuse andmed ja makseinfo Teie e-mailile. Palun veenduge, et olete oma mailiaadressi korrektselt esitatud. Tellimus, mida ei tasuta 3 tööpäeva jooksul, läheb tühistamisele.

KOHALETOIMETAMINE

Vaid Eesti Vabariigi piires:
1-3 tööpäeva.
Transport Itella SmartPost pakiautomaati maksab 2,65 eurot. Tasuta transport alates ostusummast 35 eurot.

KAUBA TAGASTAMINE

ARUSAAMATUSTE LAHENDAMINE

Teil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis ning tagastamisavaldus peab olema Ecoverde OÜle saadetud kirjalikult meiliaadressil info@ecoverde.ee 14 päeva jooksul.

Ettemaks tühistatud tellimuse eest tagastatakse kliendi pangakontole 14 päeva jooksul peale avalduse esitamist eeldusel, et kaup tagastatakse selle aja piires Ecoverde OÜle.

Klient tasub kauba tagastamisega seotud transpordikulud, va juhul, kui kaup on  kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei vasta kliendi tellimuses olevale tootele (vale toode).

Pöörame sellele suurt tähelepanu, et tellitud tooted oleksid korralikult pakitud ning jõuaksid kliendini parimas seisukorras. Kui aga pakend on rikutud või saadetis ei jõua kohale 10 päeva jooksul  või on tekkinud muid arusaamatusi, siis palume meiega ühendust võtta e-maili aadressil info@ecoverde.ee, et saaksime tekkinud olukorda arutada. Vastame Teile 48 tunni jooksul.

Close Menu
×

Cart