TASUTA postikulu alates ostusummast 35 eurot.

Viigimarjatrühvlid hõrgu šokolaadiga

Original

Salted Caramel

White

Tumeda šokolaadi bombón, mille õhukese katte all peitub hõrk viigimari ja sellesse peidetud kreemjas brändi-šokolaaditrühvel. Karbis on trühvlid pakendatud individuaalselt hõbedastesse vutleritesse. Maiustused on gluteenivabad.

Soolakaramelli bombóni katab õhuke piimašokolaadivõõp, mille all peitub hõrk viigimari ja sellesse peidetud kreemjas soolakaramellitrühvel. Karbis on trühvlid pakendatud individuaalselt beežidesse vutleritesse. Gluteenivabad.

Valge šokolaadi võõbaga bombón on kooslus hõrgust šokolaadist, kuivatatud viigimarjast ja sellesse peidetud magusast maasikatrühvlist. Karbis on trühvlid pakendatud individuaalselt valgetesse vutleritesse. Gluteenivabad.

Rabitos Royale “Stop Telling Tales!” trühvlisari on meelas maitsekooslus tumedast šokolaadist, piisakesest brändist ning Hispaania päikese all kuivanud viigimarjast. Musta siidipaelaga leekivpunane kinkekarp sisaldab kümmet gluteenivaba šokolaaditrühvlit, mis on ükshaaval pakendatud punasesse vutlerisse. Rääkimata muinaslood täis ootamatuid ahvatlusi on just see, mida sellest karbist leiate. 

Soovituslik jagada armsamaga, kes armastab trühvleid sama palju kui muinaslugu, mille peaosa täidad sina!

Close Menu
×

Cart

Ostukorv